به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی، مراسم افتتاحیه ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با حضور سید ابوالفضل تجلی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی، رؤسا و مدیران برخی از دستگاههای اجرایی استان و 13 تیم ورزشی از استانهای مختلف و به میزبانی استان مرکزی برگزار شد.

مهدی رئوفی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی نیز در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به دانشجویان و ورزشکاران و ارائه گزارشی از روند برگزاری مسابقات گفت: طی سه ماه گذشته نسبت به تشکیل ستادهای اجرایی، تبلیغات، پشتیبانی و فنی برگزاری مسابقات اقدام شده و برنامه ریزی شده تا این دوره از مسابقات به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

وی گفت: با برنامه ریزی هایی که در جهت رفاه حال ورزشکاران و برگزاری مسابقات شده است، در مدت حضور در استان مرکزی و شهر اراک بهترین خاطره ها برای شرکت کنندگان در مسابقات شکل بگیرد.

در ادامه این مراسم مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به برنامه ریزی و برگزاری ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در قالب 7 رویداد ورزشی افزود: در این رویداد ورزشی بیش از هزار و 560 نفر از دانشجویان شرکت کرده اند که در نوبه خود در بین سایر مراکز آموزش عالی کم نظیر است.

سید ابوالفضل تجلی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای رقابتی سالم برای دانشجویان عنوان کرد و گفت: هدف اصلی برگزاری این مسابقات غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و ایجاد یک فضای رقابتی سالم و آشنایی دانشجویان و شرکت کننده ها با جاذبه های فرهنگی و تاریخی شهرهای مختلف در کشور است.

وی در خصوص انتخاب استان مرکزی به عنوان میزبان این دوره از مسابقات عنوان کرد: قرار گرفتن استان مرکزی در مرکز کشور و دسترسی آسان به آن باعث شده است تا شرکت کنندگان بتوانند با کمترین هزینه و زمان، در استان و شهر اراک حضور پیدا کنند، همچنین تجربه برگزاری چهارمین دوره مسابقات ورزشی فوتسال در دو بخش دختران و پسران نیز در این استان وجود دارد.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه گفت: این دانشگاه رویکرد جدید در مقوله تربیت بدنی در پیش گرفته است و وارد حوزه رشته های ورزشی شده است، رشته هایی که در سطح آموزش عالی کمتر به آن توجه شده و ما در دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت منطقه ای و قهرمان کشوری به آنها می پردازیم. مانند برگزاری مسابقات پهلوانی و کشتی زورخانه ای که در تیرماه سالجاری در شهر اردبیل و مسابقات والیبال ساحلی که در شهر چابهار برگزار شد و سایر رشته ها مانند فوتسال ساحلی و مسابقات سه گانه.

وی در پایان ضمن تقدیر از استان مرکزی به منظور برگزاری این دوره از مسابقات افزود: برگزاری مسابقات کشتی چوخه و پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه با پوشش بیش از 18 رویداد ورزشی و حضور بیش از 2 هزار و 500 دانشجوی دختر و پسر از برنامه های پیش روی دانشگاه در سال آینده هستند.

لازم به ذکر است در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، نمایشی رزمی، قرائت سوگندنامه و رژه تیم های شرکت کننده، با برگزاری جشن تولد کیان و کیارش دو فرزند شهید مدافع وطن علی اکبر معصومی نژاد از خانواده این شهید بزرگوار تجلیل به عمل آمد. این شهید والامقام در رشته ورزشی کیوکوشین به صورت حرفه ای فعالیت داشته است.

گفتنی است این مسابقات از 28 بهمن ماه آغاز شده و تا سوم اسفند ماه ادامه خواهد داشت و تیم اول مسابقات به طور مستقیم به مسابقات منطقه ای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه پیدا خواهد کرد و 3 تیم برگزیده آن دوره از مسابقات نیز به المپیاد وزارت علوم که هر دو سال یکبار برگزار می شود، راه پیدا خواهند کرد.

 

عکس عکس عکس عکس عکس ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد
عکس عکس عکس
ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

http://msmj-ac.ir/images/c1.png

http://msmj-ac.ir/images/c1.png

http://msmj-ac.ir/images/c1.png

http://msmj-ac.ir/images/c1.png

http://msmj-ac.ir/images/c1.png

http://msmj-ac.ir/images/c1.png